Dobrý deň,

teší nás, že ste sa zaregistrovali, znamená to, že nás chcete bližšie poznať. Sme otvorení k našim zákazníkom a vždy sa tešíme, keď máme príležitosť, Vás poznať. Nižšie si môžete prečítať o našich hodnotách, zámeroch, cieľoch a očakávaniach. Snažili sme sa stručne opísať, čo je najdôležitejšie. Príjemné čítanie.

Marka TOP-nábytok24

V Českej republike a na Slovensku predávame cez e-shop už od roku 2015. Keďže od tej chvíle robíme pre našich klientov viac než predaj nábytku, získali sme rešpekt a uznanie v očiach našich zákazníkov. Ovplyvnení predchádzajúcimi skúsenosťami sme sa zamerali na neustále sa zlepšovanie všetkých prvkov obchodu a výroby.

Každý deň sa pýtame - čo môžeme robiť lepšie?

Deň čo deň hodnotíme objednávkový proces, dodanie tovaru, jeho vrátenie a iné komunikačné faktory, ktoré sa najprv podrobia kontrole až potom ich zavedieme do praxe. Spolu so skúsenosťami našich zákazníkov neustále vylepšujeme kvalitu nielen výrobkov ale dbáme aj o zabezpečenie kompletného servisu.

Ďakujeme

Vy a každý nový zákazník ste pre nás akoby „ čistá nepopísaná karta“, ktorú chceme vyplniť len pozitívnymi dojmi a spokojným pocitom z nákupu, ktorý urobíte u nás. Držaním sa tejto cesty si udržíme aj ten najlepší kurz. Vieme, že do každého cieľa vedie kľukatá cesta ale sme si v jednom istí, že bez Vašich pripomienok, kritiky a názorov by sme nedokázali ani polovicu z toho, čo v súčasnej dobe máme.
Sľubujeme Vám, že budeme pokračovať v našej misii s cieľom zlepšiť sa a ešte viac vylepšiť Vaše skúsenosti s nami.